Nová sportovní kategorie

Pojďme si je společně představit a objevit jejich skvělé přísady.

FIT & FREE

Ambasador drinku FIT & FREE je sportovec a zároveň influencer David Pártl. V drinku najdeš modrou spirulinu, která má protizánětlivé a antioxidační účinky. Modrá spirulina zároveň zvyšuje obranyschopnost a díky modré barvě drink krásně obarví do modrozelené barvy. Další hlavní surovinou v drinku je mango a maracuja, které podporují imunitu, a hlavně patří k velice oblíbenému ovoci jak u nás, tak v zahraničí. Kokosové mléko drinku dodá tu pravou exotickou chuť, které navíc zlepšuje trávení. Drink je ideální volbou po cvičení nebo i během dne ke svačince.

FIT & FREE - mango, maracuja, kokosové mléko, modrá spirulina, jablkoJIN-JANG

Ambasadorkou drinku JIN-JANG je známa jogínka Zuzana Klingrová, která se specializuje na jógu proti úzkosti a strachu. Drink je plný avokáda, které napomáhá při hubnutí a snižuje hladinu cholesterolu. Hruška s jablkem dodá drinku vysoký podíl vody, a kromě toho jsou zdrojem minerálů. V drinku najdeš také skořici, která ho příjemně provoní a dodá mu skvělou chuť.

JIN-JANG - avokádo, hruška, skořice, jablkoSLIM BODY

Ambasadorkou drinku SLIM BODY je Tereza Fuková, která se zaměřuje na zdravý životní styl a fitness. V jejím drinku najdeš kvalitní protein se syrovátky a s 90% obsahem bílkovin. Drink je také plný ananasu a pomeranče, s kterými doplníš vitamín C a odvedeš škodliviny z těla. U tohoto drinku by také měli zbystřit milovníci koktejlu piňakoláda, jelikož další surovinou je kokosové mléko, díky kterému drink chutná velice podobně.

SLIM BODY - ananas, kokosové mléko, pomeranč, protein